Головна » 2015 » Травень » 5 » Мирослава Бедь - Вихователь
Мирослава Бедь - Вихователь

Освіта: середньо-спеціальна, Мукачівське педагогічне училище, 1992 р. Навчається в Київському національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова, спеціальність "Дошкільне виховання"
Спеціальність за дипломом: вчитель початкових класів
Стаж безпосередньої педагогічної роботи: 9 років
Посада: Вихователь
Звання:  немає
Результати попередньої атестації: 8 тарифний розряд.

Педагог працює над проблемним питанням «Мовлення дітей дошкільного віку». Педагог прагне, щоб всі діти оволоділи "даром слова", адже за допомогою зв'язного мовлення дитина навчається чітко та ясно мислити, легко встановлювати контакт з оточуючими, ініціює власні ідеї, бере участь у різних видах дитячої творчості. Вихователь вдосконалює різноманітні мовленнєві ігри, адже саме через гру дитина формує своє бачення, висловлює свої емоції, та почуття.

Мирослава Укста: «Початки закладені в дитинстві людини, схожі на вирізаних на корі молодого дерва букви. які ростуть разом з ним, складаючи невід'ємну частину його».

Читати статті:

• ; (квітень'12)