Головна » 2015 » Травень » 5 » Марія Дамелгарт - Вихователь
Марія Дамелгарт - Вихователь
Освіта: середньо-спеціальна, Мукачівське педагогічне училище, 1988 р.
Спеціальність за дипломом: вихователь дошкільного закладу
Стаж безпосередньої педагогічної роботи: 27 років
Посада: Вихователь
Звання: «Вихователь-методист»
Результати попередньої атестації: «Вихователь-методист». 9 тарифниий розряд.

Педагог працює над проблемним питанням "Моральне виховання дітей дошкільного віку". Добрі почуття своїм корінням сягають у дитинство, а людяність, доброта, лагідність, доброзичливість народжуються у праці, турботах, хвилюваннях про красу навколишнього світу. Тому у своїй роботі педагог прагне виховувати у дітей такі риси, як чесність, правдивість, доброту і чуйність, любов і повагу до старших. Найкраще щастя і радість для кожного з нас – спілкування з людьми. Саме спілкуванню з людьми,толерантній соціальній взаємодії  навчає  своїх вихованців М.А. Дамелгарт. Вона добре володіє ситуацією у дитячому колективі, враховує у роботі індивідуальні особливості своїх вихованців. Під час проведення різних видів роботи з дітьми перевагу надає ігровим методам і прийомам, що сприяє невимушеному засвоєнню кожною дитиною необхідних знань, умінь, навичок, створює умови для повноцінного розвитку дітей.  Одними із пріоритетних напрямів роботи педагога є підготовка дітей до школи, формування бажання вчитися, бути наполегливим у досягненні результатів, вміти правильно себе поводити у соціумі, розвивати мислення, пам’ять, увагу, мовлення, креативність.

Марія Дамелгарт: «Я стаю свідком розвитку людської душі, появи «Нової Людини», яка не буде більше жертвою подій, а завдяки ясності бачення зможе спрямовувати і творити майбутнє людства»

Читати статті:

Каталог статей