Головна » 2015 » Травень » 4 » Людмила Переста - Музичний керівник
Людмила Переста - Музичний керівник

Освіта: середньо-спеціальна, Мукачівське педагогічне училище, 1987 р.
Спеціальність за дипломом: «Музичне виховання»
Стаж безпосередньої педагогічної роботи: 28 років
Посада:  Музичний керівник
Звання:  немає
Результати попередньої атестації – 7 тарифний розряд

Працює над проблемним питанням «Музикування дошкільників». В своїй роботі головним вважає привити діткам любов до музики, викликати у дітей бажання «спілкуватися»  з музикою, та грати колективно, дістаючи від цього задоволення. Виховує в дітей інтерес до українського фолькльору, його емоційне сприйняття.Музичне виховання є органічною складовою всього навчально-виховного процесу в дитячому садку. Музична практика дитини виявляється через сприйняття музики, її виконання та музично-освітню діяльність. У процесі музичного виховання діти ознайомлюються з різними музичними творами, набувають певні знання, виробляють уміння й навички слухання музики, співу, музично-ритмічних рухів.

У роботі з дітьми ясельного віку, раннього віку  вихователь розучує багато музичних ігор, формує співоче звучання голосу, розвиває  вміння підспівувати коротенькі слова, розвиває елементарну ритмічність рухів.

У середніх та старшій групі вчить дітей розпізнавати музику за кольором «Якого кольору музика?», залучає  дошкільнят до танцювальних імпровізацій та композицій.  Також у своїй роботі використовує  багато аудіозаписів, фонограм пісень.

Людмила Переста: «Саме музика знаходить дорогу до душі дитини, спонукає її до самовираження, знайомить її з навколишнім світом».

Читати статті:

• ; (квітень'12)

Каталог статей

• ; (березень'12)

Читати більше:

Тематичні рубрики меню:

Рубрика "Сторінка музкерівника" та "Педагогічний досвід" у категорії "Скарбничка дошкілля"

Статті із рубрик:

Категорія: Фахівці | Переглядів: 302 | Додав: S_Admin | Рейтинг: 0.0/0