Христина Станкович - Вихователь - 5 Травня 2015 - Колектив ДНЗ - Кольчинський ДНЗ №1
Головна » 2015 » Травень » 5 » Христина Станкович - Вихователь
Христина Станкович - Вихователь

Освіта: вища, Прикарпатський педагогічний інститут ім. В. Стефаника, 2012 р.
Спеціальність за дипломом: "Дошкільне виховання"
Стаж безпосередньої педагогічної роботи: 8 років
Посада: Вихователь
Звання:  немає
Результати попередньої атестації: "Спеціаліст другої категорії", 10 тарифний розряд

Педагог працює над проблемним питанням «Мовленнєвий розвиток». Педагог вбачає основним своїм завданням  активізувати мовлення дошкільнят, спрямувати його у потрібне русло, сприяти інтенсивному та  всебічному розвитку дітей. В своїй роботі педагог використовує інтерактивні методи розвитку мовлення: "удвох", "ланцюжок", "асоціативна квітка", "дебати", "Мукрофон", а ткож творчі завдання, навчальні ігри, тематичні діалоги, ігри-змагання, тощо.

Використання інтерактивних методів дає можливість дітям на заняттях, в парах, групах опрацьовувати навчальний матеріал, розмовляючи, дискутуючи, обговорюючи різні точки зору. Педагог намагається об'єднувати свої зусилля  і батьків щодо активізації мовленнєвого спілкування з дитиною.

Христина Станкович: "Я завжди бажаю бути другом, мудрим радником для дитини. А віра в дитину є запорукою мого успіху".

Читати статті:

• ; (квітень'12)