Головна » 2015 » Травень » 5 » Анжела Черепаня - Вихователь
Анжела Черепаня - Вихователь

Освіта: базова вища, Мукачівський державний університет, 2014 р.
Спеціальність за дипломом: "Вчитель початкових класів"
Стаж безпосередньої педагогічної роботи: 3 роки
Посада: Вихователь
Звання: немає
Результати попередньої атестації: не атестувалась. 9 тарифний розряд
Працює над проблемним питанням: "Мовленнєвий розвиток дітей молодшого дошкільного віку". Найважливішим досягненням раннього дитинства є оволодіння мовленням, тому педагог прагне, щоб діти опановували рідну мову , виробляли вміння користуватися нею, як засобом пізнання світу і себе, спілкування і взаємодії людей. Педагог працює над розвитком активного мовлення дітей та вмінням слухати і розуміти дорослих .Під час організації навчально-виховного процнсу надає перевагу ігровим прийомам, розучуванню віршиків та потішок, що розвивають мовлення у дитини. Вихователь активно співрацює з батьками з метою активізації мовленнєвого спілкування.

"Виховує все: люди, речі, явища, але перш за все люди. З них на першому місці - батьки і педагоги.

А. Макаренко

Категорія: Педагоги | Переглядів: 271 | Додав: Kristina | Рейтинг: 5.0/2