Андріана Штець - Вихователь - 5 Травня 2015 - Колектив ДНЗ - Кольчинський ДНЗ №1
Головна » 2015 » Травень » 5 » Андріана Штець - Вихователь
Андріана Штець - Вихователь
Освіта: вища, Мукачівський державний університет, 2014 р.
Спеціальність за дипломом: "Дошкільне виховання"
Стаж безпосередньої педагогічної роботи: 3 роки
Посада: Вихователь (зараз перебуває у Ч.О.В.)
Звання:  немає
Результати попередньої атестації: "Спеціаліст другої категорії", 10 тарифний  розряд
Педагог працює над проблемним питанням «Образотворча робота в ДНЗ». Педагог прагне якомога раніше розвивати у дітей логічне та абстрактне мислення, фантазію, спостережливість та увагу,  формує художньо-творчі навички. Головним у своїй професійній діяльності вихователь вважає: розвинути у дитини чуттєве сприйняття світу, сформувати естетичне ставлення до нього. Андріана Володимирівна намагається формувати у дошкільнят художню творчість, креативність. Ця якість формується і розвивається в процесі пізнання навколишнього світу, краси природи, мистецтва.  Цьому і намагається навчати дітей  молодий і творчий вихователь.

Андріана Штець: «Працюючи з дошкільнятами, я завжди пам’ятаю, що все велике, починається з малого, тому намагаюся  надавати дітям можливість самовизначатися, проявляти творчу ініціативу; збагачувати практичний та теоретичний досвід дитини; схвалювати спроби дошкільника діяти самостійно, проявляти допитливість, сміливість»

Читати статті:

Каталог статей