Головна » 2015 » Травень » 5 » Агнеса Жевняк - Вихователь
Агнеса Жевняк - Вихователь

Освіта: середньо-спеціальна, Мукачівське педагогічне училище, 1995 р.
Спеціальність за дипломом: вихователь дошкільного закладу
Стаж безпосередньої педагогічної роботи: 12 років
Посада: Вихователь
Звання: немає
Результати попередньої атестації: 9 тарифний розряд

Педагог працює над проблемним питанням «Розвиток мовлення». Проблема мовленнєвого зростання незалежно від освітніх концепцій завжди залишається актуальною. Педагог вважає, що дитина має бути готовою до широкого кола спілкування з іншими людьми в різних сферах життєдіяльності, адже це основа мовленнєвої особистості. Плануючи роботу по розвитку мовлення педагог  використовує «невичерпний матеріал» – саме життя, тобто все те, що оточує дитину. Працюючи над питанням розвитку мовлення педагог прагне викликати в дітей пізнавальний інтерес,сприяє збагаченню словника дитини, викликає в дітей бажання бути активними учасниками мовленнєвої взаємодії.

Під час організації навчально-виховного процесу А.І. Жевняк враховує вікові та індивідуальні особливості кожної дитини, зокрема використовує завдання різної складності, ігрові методики, під час навчання дошкільнят, що поліпшує засвоєння ними програмового матеріалу і сприяє кращій підготовці дітей до школи.

Агнеса Жевняк: "З усіх творінь найдивовижніше – людина, яка отримала прекрасне виховання"

Категорія: Педагоги | Переглядів: 331 | Додав: S_Admin | Рейтинг: 5.0/1